Септември София стартира пролетният полусезон във Втора лига с победа. Столичани се наложиха с 2:1 у дома над втория отбор на ЦСКА 1948. Двубоят беше от 21-ия кръг на първенството.

Домакините поведоха в 29-ата минута. Тогава Борислав Маринов напредна по крилото, направи двойно с Мартин Тошев и с удар в далечния ъгъл вкара за 1:0.

Втората част започна с гол за ЦСКА 1948. Иван Арсов сбърка при подаване назад, което позволи на Марио Топузов да излезе сам срещу Димитър Шейтанов и да вкара за 1:1.

Септември стигна до успеха в 83-ата минута. Тогава Айкут Рамадан намери Симеон Александров на точката за изпълнение на дузпа и крилото със силен удар вкара за крайното 2:1.

Така Септември събира в актива си 44 точки и остава на първото място. Вторият отбор на ЦСКА 1948 е девети с 27 точки.