Звездата на Реал Мадрид Гарет Бейл изплаши здраво всички в клуба, пишат медиите в Испания.

Уелсецът бе сменен принудително в 59-ата минута при победата над Байерн Мюнхен с 2:1 в първия четвъртфинал на Шампионската лига. Той изпитал болки, заради което се очаква да бъде подложен на сериозни тестове в идните дни. Ако съмненията за по-сериозна мускулна травма се окажат верни, то нападателят може да пропусне някои от предстоящите важни мачове на „белия балет“ в европейските клубни турнири и в Ла Лига.

Бейл: Деле Али може да играе навсякъде

Неназовани източници споделят, че е много вероятно Бейл да получи почивка от Зинедин Зидан в предстоящия шампионатен двубой срещу Хихон на 15 април от 17.15 часа. Само три дни по-късно е реваншът между Реал и Байерн в турнира на богатите, а същата седмица, на 23 април „лос бланкос“ приемат каталунците.