Феновете на Реал Мадрид реагираха критично след последните резултати на Кралския клуб. „Белите“ загубиха с 0:1 домакинството си от Виляреал от 19-ия кръг, а запалянковците се обединиха около мнението, че отборът се намира не просто в криза, а в суперкриза.

Реал плати скъпо за пропуските си срещу Виляреал

Привържениците освен това, подложиха под съмнение твърдението на наставника на тима Зинедин Зидан, че тимът преминава през лош период, като обявиха, че има „нещо сбъркано“.

Испанският гранд записа четвърто поражение от началото на сезона и с 32 точки се намира четвъртото място в таблицата. Зад шампиона е Виляреал, който е само на точка разстояние, но следва да се има предвид, че „лос бланкос“ са с мач по-малко.

Лидер е Барселона с 48 точки, а топ три в момента допълват Атлетико Мадрид (42) и Валенсия (40).