Преди няколко години Ливърпул и Реал Мадрид отново се срещнаха във финален мач от Шампионската лига. Тогава испанският клуб победи с 3:1 английския си съперник в Киев, а в голям грешник се превърна вратаря на мърсисайдци в тогавашния мач – Лорис Кариус.

ГАЛЕРИЯ НА СОФИЯ МОЖЕ ДА РАЗГЛЕДАТЕ ТУК

Германският страж допусна скандални грешки, довели до два от головете на Реал, които подпечатаха успеха на „лос меренгес“ в Украйна.

Покрусеният Кариус обаче по-нататък претърпя още едно разочарование в живота си, след като сексбомбата София Томала го остави, за да се залюби с тенисиста Александър Зверев. Кариус продължава да е част от отбора на Ливърпул, но няма и една изиграна минута, като след края на този сезон ще напусне със сигурност "Анфийлд".

Сега Ливърпул има шанс за отмъщение, като идната събота двата отбора отново ще се изправят един срещу друг във финал от Шампионска лига, този път в Париж.